Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności

Polski Związek Stowarzyszeń Polskiej Sztuki Walki
Signum Polonicum (Polski Związek Signum Polonicum)

SEMINARIUM SZKOLENIOWE W KROCZYCACH

Strona główna » Aktualności » SEMINARIUM SZKOLENIOWE W KROCZYCACH

wielkość tekstu:A | A | A

SEMINARIUM SZKOLENIOWE
KROCZYCE 31.07 - 01.08.2021

W dniach 31.07 - 01.08.2021 w hotelu JURA w Kroczycach koło Zawiercia odbyło sie pierwsze popandemiczne seminarium dla kadry szkoleniowej Signum Polonicum. W seminarium uczestniczyli członkowie klubów z Zawiercia, Łodzi, Bydgoszczy, Pińczowa, Katowic i Wrocławia.

Główną tematyką seminarium było szkolenie w ramach nowego programu uzupełnionego sesją wykładową dra Zbigniewa Sawickiego dot. "Tła historycznego powstania staropolskiej szermierki szablowej".

Ponadto, omówiono sprawy związane ze szkoleniem kadry instruktorskiej, oraz organizację najbliższych warsztatów treningowych w Katąch Wrocławskich i Katowicach.

Podczas seminarium swoimi spostrzeżeniami z zakresu szkolenia fitness i ćwiczen fizycznych podzielił się nasz kolega Piotr Ścibski (Klub Signum Polonicum w Zawierciu), który niedawno ukończył taki kurs. Był to bardzo interesujący i ciekawy wykład połączony z pokazem wybranych ćwiczeń.

Mamy nadzieję, że seminarium to było początkiem systematycznego szkolenia kadry instruktorskiej i szkoleniowej w nadchodzacych miesiącach.


 

czytano: 155 razy

źródło: signum-polonicum.com.pl

Strona główna
Galeria zdjęć
Ilość zdjęć: 152
dalej

SIGNUM POLONICUM
42-400 Zawiercie, ul. Paderewskiego 51
e-mail: signum@signum-polonicum.com.pl

Signum Polonicum