WARSZTATY SZKOLENIOWE - KATOWICE 2017

Strona główna » Aktualności » WARSZTATY SZKOLENIOWE - KATOWICE 2017

wielkość tekstu:A | A | A

WARSZTATY SZKOLENIOWE W KATOWICACH

W dniach 28-29 października b.r. w Katowicach odbyło się seminarium szkoleniowo-egzaminacyjnych polskiej sztuki walki Signum Polonicum dla członków Signum Polonicum. Organizatorem warsztatów był Katowicki Klub Polskiej sztuki Walki Signum Polonicum, a osobą odpowiedzialną instruktor Jakub Pokojski.

Hasłem warsztatów było: Si Deus pro nobis, quis contra nos!

Program warsztatów obejmował  trening technik na stopnie szkoleniowe: uczeń, starszy uczeń, praktykant i instruktor oraz przeprowadzenie egzaminu na stopień szkoleniowy uczeń.

W seminarium uczestniczyli członkowie Klubów z Zawiercia, Katowic, Ksawerowa,  Bydgoszczy i Kąt Wrocławskich, oraz przedstawicielstw z Radomia i Krakowa.

Zajęcia szkoleniowe prowadzono w 4 grupach zaawansowania: uczeń, starszy uczeń, praktykant i instruktor. Prowadzącymi zajęcia byli: Jakub Pokojski z Katowic i Piotr Ścibski z Zawiercia.

O godzinie 16.oo przeprowadzono egzaminy. Do egzaminu na stopień szkoleniowy uczeń przystąpili: Bartłomiej Klara, Mariusz Klimczyk, Jakub Andryszewski z Ksawerowa; Piotr Żak z Zawiercia; Krzysztof Kubicki, Elzbieta Kubicka i Grzegorz Pierza z Pińczowa.

Egzaminatorami byli: Krzysztof Dusik, Wojciech Gorzelańczyk i Dariusz Rochowiak.

Wszystkie osoby egzamin zdały pomyślnie – nasze gratulacje!


 

czytano: 566 razy

źródło: signum-polonicum.com.pl

Strona główna
Galeria zdjęć
Ilość zdjęć: 131
dalej

SIGNUM POLONICUM
42-400 Zawiercie, ul. Paderewskiego 51
e-mail: signum@signum-polonicum.com.pl

Signum Polonicum