WARSZTATY SZKOLENIOWE - KATOWICE 29-30.09.2018

Strona główna » Aktualności » WARSZTATY SZKOLENIOWE - KATOWICE 29-30.09.2018

wielkość tekstu:A | A | A

WARSZTATY SZKOLENIOWE
KATOWICE 29-30.09.2018.

W dniach 29-30 września b.r. w Katowicach odbyły się warsztaty szkoleniowo - egzaminacyjne polskiej sztuki walki  dla członków Signum Polonicum z całego kraju. Organizatorem warsztatów był Katowicki Klub Polskiej Sztuki Walki Signum Polonicum, a osobą odpowiedzialną instruktor Jakub Pokojski.

Hasłem warsztatów było: per aspera at astra!

Program warsztatów obejmował: przeprowadzenie konsultacji i egzaminów na stopnie szkoleniowe starszy uczeń, szkolenie na poszczególne stopnie szkoleniowe : asystent, instruktor wraz z programem naszego udziału w 4 Światowym Kongresie Naukowym Sportów i Sztuk Walki w Rzeszowie.

W seminarium uczestniczyli instruktorzy oraz członkowie klubów i przedstawicielstw Signum Polonicum z Zawiercia, Katowic, Wrocławia,  Pińczowa, Łodzi i Ksawerowa.

Warsztaty, konsultacje i egzaminy prowadzili  instruktorzy:

Zbigniew Sawicki - grupa instruktorów.

Jakub Pokojski asystent – przygotowanie na Rzeszów, egzamin na stopień szkoleniowy starszy uczeń.

Leonard Marynowski  asystent - konsultacja do egzaminu na stopień szkoleniowy starszy uczeń.

Po pozytywnym zaliczeniu konsultacji, do egzaminu na stopień szkoleniowy starszy uczeń przystąpił członek Gminnego Klubu Signum Polonicum w Ksawerowie, kol. Marcin Kantorek.

Egzamin został zakończony z wynikiem pozytywnym, co stanowi podstawę do złożenia wniosku do twórcy Signum Polonicum o nadanie stopnia szkoleniowego – starszy uczeń. Egzaminatorem był magister scrutator Jakub Pokojski z Katowickiego Klubu Polskiej Sztuki Walki Signum. Koledze Marcinowi gratulujemy zdanego egzaminu.


 

czytano: 368 razy

źródło: signum-polonicum.com.pl

Strona główna
Galeria zdjęć
Ilość zdjęć: 143
dalej

SIGNUM POLONICUM
42-400 Zawiercie, ul. Paderewskiego 51
e-mail: signum@signum-polonicum.com.pl

Signum Polonicum