Strona główna
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności

Polski Związek Stowarzyszeń Polskiej Sztuki Walki
Signum Polonicum (Polski Związek Signum Polonicum)

SEMINARIUM W KĄTACH WROCŁAWSKICH

Strona główna » Aktualności » SEMINARIUM W KĄTACH WROCŁAWSKICH

wielkość tekstu:A | A | A

SEMINARIUM SZKOLENIOWE W KĄTACH WROCŁAWSKICH
01-02.12.2018.

W dniach o1-02 grudnia b.r. w Kątach Wrocławskich odbyło się seminarium szkoleniowo-egzaminacyjne polskiej sztuki walki dla członków Signum Polonicum z całego kraju. Organizatorem seminarium był Wrocławski Klub Polskiej Sztuki Walki Signum Polonicum, a osobą odpowiedzialną instruktor Leonard Marynowski.

Hasłem warsztatów było: Quidquid agis, prudenter agas!

Program warsztatów obejmował: przeprowadzenie konsultacji i egzaminów na stopnie szkoleniowe uczeń i starszy uczeń, szkolenie na poszczególne stopnie szkoleniowe : asystent, instruktor, wykład twórcy Signum Polonicum pt. „Znaki identyfikujące sztuki walki, czyli odpowiedź na pytanie – Co się ćwiczy?”,

W seminarium uczestniczyli instruktorzy oraz członkowie klubów Signum Polonicum z Zawiercia, Katowic, Wrocławia,  Łodzi i Bydgoszczy.

Przebieg warsztatów:

Dzień pierwszy:

1/ godz. 10.00 – 18.oo – trening: rozgrzewka, konsultacje, szkolenie na poszczególne stopnie i egzamin na ucznia.

Po pozytywnym zaliczeniu konsultacji przeprowadzono egzamin na stopień szkoleniowy uczeń. Do egzaminu przystąpił kol. Leszek Musik z Wrocławskiego Klubu Signum Polonicum.

Egzamin został zakończony z wynikiem pozytywnym, co stanowi podstawę do złożenia wniosku do twórcy Signum Polonicum o nadanie stopnia szkoleniowego – uczeń. Egzaminatorem był magister scrutator Wojciech Gorzelańczyk z Bydgoskiego Klubu Signum Polonicum.

2/ godz. 19.3o – wykład: Znaki identyfikujące sztukę walki, czyli odpowiedź na pytanie – Co się ćwiczy?

Dzień drugi:

1/ godz. 09.00 – 11.45 – egzamin na stopień szkoleniowy starszy uczeń oraz dalszy ciąg treningu na poszczególne stopnie szkoleniowe.

Po pozytywnym zaliczeniu konsultacji do egzaminu na stopień szkoleniowy starszy uczeń przystąpił członek Łódzkiego Klubu Signum Polonicum, kol. Piotr Nowak.

Egzamin został zakończony z wynikiem pozytywnym, co stanowi podstawę do złożenia wniosku do twórcy Signum Polonicum o nadanie stopnia szkoleniowego – starszy uczeń. Egzaminatorem był magister scrutator Jakub Pokojski z Katowickiego Klubu Polskiej Sztuki Walki Signum

2/ godz. 11.45 – 11.55 podsumowanie seminarium.

3/ godz. 12.00 pożegnanie i wyjazd.


 

czytano: 411 razy

źródło: signum-polonicum.com.pl

Strona główna
Galeria zdjęć
Ilość zdjęć: 143
dalej

SIGNUM POLONICUM
42-400 Zawiercie, ul. Paderewskiego 51
e-mail: signum@signum-polonicum.com.pl

Signum Polonicum